CarFaq - Laravel

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do raportu danych historycznych samochodu

Czy masz punkty kredytowe na swoim koncie? Zaloguj się, aby wykorzystać.

'

Połączone raporty

Pierwszy raport zawierający dane z pojazdów połączonych z siecią. Otrzymuj dane w czasie rzeczywistym bezpośrednio z samochodu!

99% dokładność raportów

Używamy sztucznej inteligencji do tworzenia wglądów i indentyfikowania nezgodności między bazami danych. Testy wykazują, że dokładność naszych raportów końcowych wynosi 99%.

Ciągła aktualicacja

Uzyskujemye stałe aktualizacje z rejestrów i baz danych celem zapewnienia dokładności informacji.

Chcesz sprwadzić samochód?

Wpisz numer VIN:

O nas mówią

Zostalismy zauważeni przez media branżowe

Często zadawane pytania

Potrzebujesz pomocy? Oto najczęściej zadawane pytania.

Co to jest VIN?

VIN to skrót od Vehicle Identification Number – unikalny zestaw 17 znaków, które producenci samochodów przypisują indywidualnie do każdego pojazdu. VIN można znaleźć na różnych częściach pojazdu lub w dokumentach rejestracyjnych.

Jakie informacje będą zawarte w raporcie Carfaq.eu connected report™?

Przekażemy Ci informacje, które są niezbędne do określenia aktualnego stanu pojazdu: przebieg, zapisy uszkodzeń, kraje poprzednich rejestracji, zapisy z baz danych skradzionych pojazdów i wiele więcej. Dokładna lista informacji zależy od dostępności.

Co sprawia, że raport Carfaq.eu connected report™ różni się od innych podobnych usług?

Jak sama nazwa wskazuje, Carfaq.eu jest pionierem raportów connected report™ – zaawansowanych zestawów informacji wzbogaconych danymi pochodzącymi bezpośrednio z samochodów połączonych z siecią. Dla klienta oznacza to większą dokładność i bardziej aktualne informacje.

Skąd pochodzą dane?

Wykorzystujemy różne źródła, w tym warsztaty, rejestry państwowe, firmy ubezpieczeniowe, floty pojazdów połączonych z siecią i wiele innych.

Ile czasu zajmie mi uzyskanie raportu Carfaq.eu connected report™?

Zazwyczaj kilka minut. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a raporty są generowane automatycznie. W większości przypadków jest to tylko kwestia przetwarzania płatności – im wcześniej środki trafią na nasze konto, tym szybciej udostępnimy raport.

Jak zrealizować płatność?

Akceptowanymi metodami płatności są karty kredytowe i Paypal

Czy mogę korzystać z usługi Carfaq.eu connected report™ jako dowodu prawnego w sądzie?

Niestety nie. Dajemy Ci wskazówki, jak zidentyfikować problem, jednakże w sądzie raport będzie przydatny tylko do pewnego stopnia. Nasza rada: zamów carfaq.eu connected report™ przed faktycznym podpisaniem umowy zakupu samochodu. Zaoszczędź czas i pieniądze.